Úvod » Řasy zahušťovací » Trsy 8D - C - 0,1mm


        

Trsy 8D - C - 0,1mm

skladem

 

Číslo produktu: EM-8D-C-0,1
Zakřivení: C
Tloušťka: 0,10 mm
Trs: 8 řas
Délka
naše cena:
190 Kč ( včetně DPH )

Řasy určené především pro slavnostní příležitosti, z důvodu větší váhy trs na oku nevydrží tak dlouho, jako samostatná řasa.

Pro aplikaci doporučujeme použít lepidlo GL1 (související produkty). Lepidlo není tak silné a trs přibližně za 1 týden vypadne. Silným lepidlem by se prodloužila doba, kdy by byl trs na řasách klientky, což je nežádoucí z důvodu namáhání folikulu řasy, to by mohlo vést k jeho poškození.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

NDkyOGYyZG